Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı tarafından ilki geçen yıl gerçekleştirilen “Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi” (Stratcom Summit), bu sene 2-3 Aralık 2022 tarihlerinde “Stratcom in the Age of Uncertainty” temasıyla düzenleniyor.

Zirve’de stratejik iletişim, hükümet iletişimi, kriz iletişimi, göç iletişimi, dezenformasyonla mücadele, dayanıklılık, liderlik, profesyonellik, yönetim ve yönetişim, açık kaynak istihbaratı, hibrit tehditler ve yeni medya gibi başlıklar ele alınacak.

Zirve ile dünya çapında uzman ve liderlerin bir araya geleceği, uluslararası arenada stratejik iletişimin devamlı olarak ihtiyaç duyduğu öncü bir merkez ve platform olunması hedefleniyor.

Yurtiçi ve yurtdışından kamu, özel sektör, sivil toplum, medya ve akademinin önde gelen kurum ve kuruluş temsilcilerini bir araya getirecek olan Zirve’de kurumlar arası etkileşim ve karşılıklı tecrübe paylaşımının artırılması amaçlanıyor.

Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi’ne dair detaylı bilgilere https://tr.stratcomsummit.com adresinden ulaşılabilecek.

Etiket: Uluslararası Stratejik İletişim Zirvesi (Stratcom Summit 2022)