Yalova Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Ali Özcan, görevini 03.10.2022 tarihi itibariyle Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Filiz Sayar’a devretti.

Dekan yardımcılığı devir teslim töreni 03.10.2022 tarihinde, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Fethi Güngör’ün katılımıyla gerçekleşti. Devir teslim töreninde bir konuşma gerçekleştiren Güngör, 25.04.2022 tarihinden itibaren yürüttüğü Dekan Yardımcılığı görevi sebebiyle Eskiçağ Tarihi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Özcan’a teşekkür etti. Dekan Güngör, yeni görevi dolayısıyla Doç. Dr. Filiz Sayar’a tebrik ve başarı dileklerini iletti.

Doç. Dr. Filiz Sayar

Doç. Dr. Filiz Sayar 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Psikolojisi bölümünden mezun olmuştur. 2001 yılında Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Psikoloji bölümünden “Effect of Revelation on Feeling of Knowing Judgments” başlıklı teziyle yüksek lisans, 2011 yılında ise Hacettepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Deneysel Psikolojisi bölümünden “Açık, Örtük ve Otobiyografik Bellek: Ergen, Erken Yetişkin ve Yaşlı Gruplar Açısından Karşılaştırılması” başlıklı tezi ile de doktora derecelerini almıştır. 2011-2019 yılları arasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Psikoloji bölümünde Doktor Öğretim Üyesi, 2019-2022 yılları arasında ise Süleyman Demirel Üniversitesi Psikoloji bölümünde Doçent olarak görev yapmıştır.

2022 yılından itibaren Yalova Üniversitesi Psikoloji bölümünde Doçent olarak görev yapmaya başlamıştır.

Etiket: Fakültemize Yeni Dekan Yardımcısı Ataması